Serwis korzysta z plików cookies.
        LOGOWANIE  /  REJESTRACJA      

Rozmowa ze Sławomirem Halbrytem, prezesem Sescom SA

Art of Management #3, Teatr BOTO, Sopot

22 marzec 2017 roku

Rozmowa ze Sławomirem Halbrytem, prezesem Sescom SA, która odbyła się podczas trzeciego spotkania Art of Management, 9 listopada 2016 roku w Teatrze BOTO w Sopocie.

Sławomir HALBRYT - Praktyk biznesu, przedsiębiorca od początku swojej działalności (1991) związany z obszarem budownictwa i inwestycji na rynku nieruchomości komercyjnych. Z wykształcenia magister inżynier po Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej.
Założyciel i Prezes Zarządu SESCOM S.A. - spółki notowanej na rynku New Connect, zajmującej się utrzymaniem technicznym placówek sieciowych. Odpowiedzialny za wytyczanie kierunków rozwoju całej Grupy SESCOM (SESCOM S.A. wraz ze spółkami zagranicznymi, SDC Sp. z o.o., SESTORE Sp. z o.o.,) określanie zadań strategicznych oraz koordynację działalności poszczególnych spółek.
Od lat zaangażowany w działania na rzecz rozwoju lokalnej przedsiębiorczości na Pomorzu. Pełni funkcję Prezesa Zarządu Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza oraz Bałtyckiego Centrum Transferu Technologii S.A.
Posiada certyfikat Project Managera Stowarzyszenia Project Management Polska. Jest też założycielem 4PM.pl – jednego z najbardziej znanych portali poświęconych tematyce zarządzania projektami.
W ostatnich latach współpracował z uczelniami wyższymi jako wykładowca na studiach podyplomowych Uniwersytetu Gdańskiego oraz studiach MBA w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku.


Gośćmi trzeciego spotkania Art of Management byli:
- Sławomir Halbryt, prezes Sescom SA,
- kapitan Roman Paszke, słynny żeglarz, budowniczy jachtów i organizator projektów sportowych na bazie żeglarstwa,
- Piotr Białobrzeski, twórca Machinaroom.

Spotkanie poprowadziła Magda Świerczyńska-Dolot, dziennikarka Radia Gdańsk.
------------------------------------------------------
W klubowej, nieformalnej atmosferze, na scenie teatralnej udostępniamy możliwość wchodzenia w bezpośrednią interakcję z wyjątkowymi osobami, z ludźmi sukcesu.

Odkrywamy dynamiczne oblicza sukcesu.


Sprawdź nas na FB:
https://www.facebook.com/ZarzadzanieProjektamiMagazyn/

Dziękujemy za pomoc w realizacji Teatrowi BOTO w Sopocie:
http://boto.art.pl/

Zapraszamy do oglądania innych filmów na naszym kanale na youtube: https://www.youtube.com/channel/UCtFNPXP5k36TPFiZtEpufrQ

Komentarze

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!
Logo w stopce
KONTAKT

Human Capital Solutions Polska - Portal Zarządzanie Projektami
ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk
E-mail: biuro@e-zp.org
tel.: (+48) 501 794 318
Copyright © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie Interaktywna PIQUA