Serwis korzysta z plików cookies.
        LOGOWANIE  /  REJESTRACJA      

Rozmowa z Ryszardem Trykosko, prezesem Gdańskich Inwestycji Komunalnych

Art of Management #2, Teatr BOTO, Sopot

27 wrzesień 2016 roku

Rozmowa z Ryszardem Trykosko, prezesem Gdańskich Inwestycji Komunalnych, która odbyła się podczas drugiego spotkania Art of Management, 23 czerwca 2016 roku w Teatrze BOTO w Sopocie.

RYSZARD TRYKOSKO - Pomorzanin, urodzony w 1948 r. w Tczewie, od 1967 związany zawodowo i prywatnie z Gdańskiem. Absolwent Wydziału Budownictwa Lądowego Politechniki Gdańskiej oraz Studiów Podyplomowych i Menedżerskich w Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów. W środowisku gospodarczym Pomorza postrzegany jako jeden z najlepszych menedżerów. Posiada wyjątkową umiejętność zbudowania solidnych i zwartych zespołów pracowniczych zorientowanych na realizację określonego celu. Ma za sobą bogatą karierę zawodową, którą wieńczą z sukcesem zrealizowane inwestycje m.in. gdyńskich osiedli mieszkaniowych, szpitala w Wejherowie, renowacji zabytkowej Zielonej Bramy w Gdańsku, inwestycji w Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Łysomicach k/Torunia, Fabryki Opon BRIDGESTONE w Stargardzie Szczecińskim, budowy Parku Naukowo-Technologicznego w Gdańsku. W 2011 roku, kierując Spółką „Biuro Inwestycji EURO Gdańsk 2012” zrealizował „budowę życia” - stadion PGE ARENA Gdańsk. Aktualnie kieruje Spółką „Gdańskie Inwestycje Komunalne” gdzie zrealizował kluczowe dla Gdańska inwestycje infrastrukturalne o wartości ponad 3 mld zł, w tym tunel drogowy pod Martwą Wisłą w Gdańsku. Zaangażowany społeczne w organizacjach i stowarzyszeniach branżowych budownictwa. Członek Komitetu Inżynierii Lądowej i Wodnej Polskiej Akademii Nauk oraz Komitetu Inżynierii Produkcji, Sekcji Zarządzania Projektami i Wiedzą Produkcyjną PAN. Od czerwca 2012 r. Przewodniczący Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa, ostatnio wybrany przewodniczącym na kolejną kadencję lat 2016-2020. Członek założyciel Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa. Członek „American Society of Civil Engineers”. Współzałożyciel i członek samorządowych organizacji gospodarczych i biznesowych na terenie woj. pomorskiego.

Organizatorem spotkań Art of Management jest magazyn "Zarządzanie Projektami" we współpracy z Teatrem BOTO.

Gośćmi drugiego spotkania Art of Management byli:
- Ryszard Trykosko, prezes Gdańskich Inwestycji Komunalnych,
- Olga Bieniek, producentka filmowa,
- Robert Kowalczyk, współtwórca Aeon Form.

Spotkanie poprowadziła Magda Świerczyńska-Dolot, dziennikarka Radia Gdańsk, oraz Dariusz Wieczorek, redaktor naczelny magazynu "Zarządzanie Projektami".

W klubowej, nieformalnej atmosferze, na scenie teatralnej udostępniamy możliwość wchodzenia w bezpośrednią interakcję z wyjątkowymi osobami, z ludźmi sukcesu.

Odkrywamy dynamiczne oblicza sukcesu.

Sprawdź nas na FB:
https://www.facebook.com/ZarzadzanieProjektamiMagazyn/

Dziękujemy za pomoc w realizacji Teatrowi BOTO w Sopocie:
http://boto.art.pl/

Zapraszamy do oglądania innych filmów na naszym kanale na youtube: https://www.youtube.com/channel/UCtFNPXP5k36TPFiZtEpufrQ

Komentarze

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!
Logo w stopce
KONTAKT

Human Capital Solutions Polska - Portal Zarządzanie Projektami
ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk
E-mail: biuro@e-zp.org
tel.: (+48) 501 794 318
Copyright © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie Interaktywna PIQUA