Serwis korzysta z plików cookies.
        LOGOWANIE  /  REJESTRACJA      

New Trends in Project Management 2017

24-25kwietnia 2017, Gdańsk

22 marzec 2017 roku

24-25 kwietnia, odbędzie się kolejna edycja konferencji New Trends in Project Management. Wydarzenie, dedykowane sympatykom zarządzania projektami, to wspaniała okazja na poznanie wielu ekspertów i praktyków z dziedziny project management, a także szansa na wzbogacenie swojej wiedzy i wymianę doświadczeń. Tegoroczna konferencja odbędzie się w Hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto.


New Trends in Project Management 2017 jest szóstą edycją konferencji będącej projektem gdańskiego oddziału Project Management Institute (PMI). Dotychczasowe pięć edycji zakończyło się ogromnym sukcesem. Organizatorzy gwarantują, że i w tym roku sprostają oczekiwaniom Uczestników. W trakcie dwudniowego wydarzenia prezentowane będą najnowsze światowe trendy w dziedzinie zarządzania projektami. Program konferencji zakłada ścieżki tematyczne: Scaled Agile, Strategic & Business Management and Leadership. Uczestnicy będą mogli skupić się na interesujących dla siebie treściach, a w trakcie przerw wymienić się spostrzeżeniami.

Pierwsza ścieżka dedykowana jest zwinnym technikom zarządzania projektami, zarządzaniu ryzykiem, finansowaniu projektów. Są to aspekty często wywołujące wiele dyskusji. O niuansach jakie możemy spotkać w tych obszarach Uczestnicy będą mogli rozmawiać na konferencji.

Zarządzanie strategią i biznesem, to druga z proponowanych ścieżek, która będzie obejmować zagadnienia związane z zarządzaniem projektami na zasadzie zestawienia podejścia stosowanego w środowisku startupów, a w korporacjach.

Ostatnia ścieżka- Leadership, zapowiada szereg prelekcji, które w szeroki i nietypowy sposób przedstawiają problematyki związane z przywództwem i rolą PMa.

Konferencje urozmaicać będą wystąpienia keynote speaker'ów, którzy wykorzystując swoje doświadczenie, charyzmę oraz często subiektywne, ale jakże ciekawe spojrzenie na zagadnienia project management, zabiorą Uczestników w świat projektów inny niż ten opisywany w książkach.

Jednym z Keynote'ów w tegorocznej konferencji jest Ing. Jürgen Van Gorp (PhD, PMP), Senior Project Manager, członek Bayard Partnership - organizacji która wspiera doskonalenie wartości dla klienta m.in. w zarządzaniu projektami. Jedną z publikacji Jürgena jest książka "The Castle: A Jolly Tale on the Use of Project Documentation", która w odmienny sposób, nawiązujący do bajkowego tła, przedstawia zasadnicze znaczenie dokumentacji w zakresie zarządzania projektami. 

W trakcie swojego wystąpienia na konferencji Jürgen przedstawi nową autorską teorię zarządzania projektami zwaną "Chagwa". Chagwa, jako jedna z metodyk zarządzania projektami, skupia się na integracji trzech kluczowych czynników:
1. procesów wspomagających zarządzanie zmianami;
2. aspektów łączących agile z waterfall;
3. kwestii związanych z zarządzaniem i administracją w projektach.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny dostępne na stronie: 
www.ntpm.pl


Link do rejestracji: http://ntpm2017.syskonf.pl/rejestracja?lang=en

Komentarze

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!
Logo w stopce
KONTAKT

Human Capital Solutions Polska - Portal Zarządzanie Projektami
ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk
E-mail: biuro@e-zp.org
tel.: (+48) 501 794 318
Copyright © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie Interaktywna PIQUA