Serwis korzysta z plików cookies.
        LOGOWANIE  /  REJESTRACJA      

Druga Konferencja Śląskiego Oddziału PMI już za nami

Anna Sorek

12 październik 2015 roku

Za nami już druga konferencja Śląskiego Oddziału PMI. W tym roku odbyła się w sercu Katowic i zgromadziła ponad 100 uczestników. Tegoroczna konferencja była znakomitą okazją do poruszenia takich aspektów zarządzania projektami jak zarządzanie ryzykiem, przywództwo w zarządzaniu programami oraz Agile.

Swoje prelekcje prowadzili światowej klasy specjaliści w swojej dziedzinie, między innymi współautor manifestu Agile - Arie van Bennekum. Przedstawili najnowsze trendy zarządzania projektami i programami, a także poruszyli ważny temat rozwoju tej dziedziny w przyszłości. Niewątpliwą atrakcją była wielokrotnie nagradzana gra strategiczna Massawa firmy Octigo, która jak zawsze budziła żywe emocje biorących w niej udział.

Konferencja nie mogła by się odbyć bez sponsorów, do grona których oprócz Złotego Sponsora Śląskiego Oddziału PMI firmy Capgemini w tym roku dołączyło MT&DC oraz PZU. Sponsorom serdecznie dziękujemy. Dopisali także patroni medialni na czele z magazynem ZP (Zarządzanie Projektami).

Kolejna konferencja już w przyszłym roku, na którą już dzisiaj serdecznie Państwa zapraszamy – jeśli jesteś project managerem, nie może Cię tam zabraknąć.

Komentarze

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!
Logo w stopce
KONTAKT

Human Capital Solutions Polska - Portal Zarządzanie Projektami
ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk
E-mail: biuro@e-zp.org
tel.: (+48) 501 794 318
Copyright © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie Interaktywna PIQUA