Serwis korzysta z plików cookies.
        LOGOWANIE  /  REJESTRACJA      

11. edycja Międzynarodowego Kongresu PMI Poland Chapter

14 listopad 2016 roku

Trzy dni inspirujących prelekcji, warsztatów i spotkań. Dwudziestu czterech praktyków – kierowników projektów z całego świata. Project Management Institute (PMI) po raz jedenasty organizuje kongres poświęcony tematyce zarządzania projektami, mądrego przywództwa i otwartości na nowe wyzwania. Wydarzenie odbędzie się w dniach 28-30 listopada 2016 roku w Warszawie.

PMI Poland Chapter to jedno z najważniejszych spotkań branżowych nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Każdego roku skupia najlepszych praktyków, którzy podczas prelekcji i warsztatów dzielą się swoim unikatowym doświadczeniem. Obok ciekawych wystąpień, uczestnicy kongresu będą mogli skorzystać z dodatkowych atrakcji – speedmentoringu, round tables (spotkania polegające na wypracowaniu rozwiązań danego problemu, na podstawie doświadczeń i rozmów z innymi uczestnikami przy jednym stole), gier networkingowych i wielu innych.

Tegoroczna edycja wydarzenia będzie podzielona na trzy ścieżki, a każda z nich będzie odpowiadać jednemu z trzech bloków PMI Talent Triangle: Moving forward to Value –technical management, Setting the Course to Value – strategic managent oraz Steering the Way to Value – ladership management. Swoimi doświadczeniami podzielą się m.in.: Mark Dorsett, Professional Services and Management Consulting Executive, Johnny Mo, niezależny konsultant i przewodniczący Technicznej Grupy Doradczej w PMI Global, Ricardo Vargas, ekspert zarządzania projektami, mówca, bloger oraz dyrektor w obszarze infrastruktury czy Beth Partleton, z Komitetu Zarządzania Certyfikacją w Project Management Institute.

W trakcie uroczystej gali 11. edycji Kongresu PMI Poland Chapter odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu „Projekt Roku”, który ma na celu wyłonić najlepiej zrealizowane projekty zgodnie ze światowymi praktykami i trendami. Wyróżnienie zostanie przyznane w dwóch kategoriach: projekt zarządzany tradycyjnie – TPM (w tym także hybrydy) oraz projekt zarządzany zwinnie – APM (Agile).

11. Międzynarodowy Kongres PMI Poland Chapter odbędzie się w dniach 28-30 listopada 2016 roku w Hotelu Marriott w Warszawie. Wydarzenie jest skierowane do specjalistów w dziedzinie zarządzania projektami, odpowiedzialnymi za planowanie, realizację i zamykanie projektu. Udział w konferencji jest płatny. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Więcej informacji pod adresem:

www.congress.pmi.org.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!
Logo w stopce
KONTAKT

Human Capital Solutions Polska - Portal Zarządzanie Projektami
ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk
E-mail: biuro@e-zp.org
tel.: (+48) 501 794 318
Copyright © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie Interaktywna PIQUA