Serwis korzysta z plików cookies.
        LOGOWANIE  /  REJESTRACJA      

Portfolio Experience 2016

Warszawa, 14 kwietnia 2016 roku

22 marzec 2016 roku

Portfolio Experience Conference to jedyne w Polsce wydarzenie o tematyce z obszaru zarządzania portfelem projektów i PMO, skupiające praktyków i ekspertów z kraju i ze świata. Dni 14-15 kwietnia staną się prawdziwym “świętem zarządzania portfelem projektów”. Pierwszy dzień konferencji będzie wypełniony wykładami, dyskusjami przy stolikach eksperckich, wymianą pomysłów i know-how. Drugiego dnia zainteresowane osoby będą miały możliwość wzięcia udziału w całodniowym warsztacie prowadzonym przez cenionego w świecie zarządzania projektami trenera.

Jest to doskonała okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń. Udział w konferencji zapewnia uczestnikom dostęp do narzędzi i praktyk, które pomogą w podejmowaniu lepszych decyzji biznesowych i osiągnięciu zrównoważonego i optymalnego portfela projektów w organizacji.

W tym roku konferencja Portfolio Experience odbędzie się już po raz trzeci. W ubiegłych latach gościliśmy w sumie ponad 150 osób związanych z zarządzaniem projektami, a wśród nich wielu kierowników PMO. W roli prelegentów wystąpiły takie osobistości jak Alfonso Bucero, Johnny Mo, Paul Hodgkins, Olivier Lazar, Kris Jennes, Wiesław Kosieradzki czy Zbigniew Traczyk.

Motyw przewodni tegorocznej edycji konferencji brzmi „Strategic Alignment and Business Transformation”. Wystąpienia będą poruszały tematy związane z transformacją organizacyjną i zwinnym podejściem, omówione zostaną zagadnienia z zakresu dopasowania zarządzania portfelem projektów do strategii organizacji, a także dotyczące rozwoju PMO i współpracy z innymi departamentami.

Lista prelegentów wciąż pozostaje otwarta, ale swój udział potwierdzili do tej pory:

  • Mohamed Khalifa Hassan, światowej klasy prelegent z Kuwejtu, jeden z najlepszych specjalistów w dziedzinie zarządzania projektami o ponad 20-letnim doświadczeniu, który prowadził projekty i wdrażał PMO w wielu miejscach na świecie. W swoim wystąpieniu przedstawi czynniki wpływające na szybkość transformacji organizacyjnej.
  • Małgorzata Korytowska, Dyrektor Departamentu Zarządzania Projektami w ING Banku Śląskim S.A., laureatka nagrody PMO Award, wykładowczyni Uniwersytetu Śląskiego w zakresie zarządzania projektami, trener biznesowy. Na konferencji opowie o drodze PMO w ING Banku Śląskim po tytuł Najbardziej Dojrzałego PMO 2014 Roku.

 

Konferencja umożliwi uczestnikom:

  • zapoznanie się z metodami oceny poziomu dojrzałości zarządzania projektami, programami i portfelem projektów w organizacji,
  • poznanie nowych trendów w zarządzaniu PMO i narzędzi, które będą wykorzystywane w przyszłości,
  • sprawdzenie jak inni radzą sobie z zaangażowaniem udziałowców do współpracy z PMO i przy zarządzaniu portfelem projektów,
  • zdobycie 7 PDU.

 

Nieodłącznym elementem konferencji jest również konkurs PMO Award. Misją konkursu jest promowanie PMO jako jednostki wspierającej zarządzanie projektami w organizacjach oraz dobrych praktyk stosowanych w ramach struktur PMO. Podstawowym zaś celem jest weryfikacja poziomu dojrzałości oraz rozwoju PMO względem lat poprzednich, w szczególności wdrażania nowych pomysłów, metod lub procesów, które doprowadziły do poprawy w zarządzaniu projektami, przynosząc tym samym korzyści biznesowe dla swoich organizacji.

Podczas konferencji odbędzie się uroczyste wręczenie nagród PMO Award w kategoriach Najbardziej Dojrzałe PMO oraz Najszybciej Rozwijające Się PMO.

Gorąco zachęcamy do składania swoich zgłoszeń do tegorocznej edycji konkursu.

 

Konferencja odbędzie się w dniach 14-15 kwietnia w warszawskim hotelu Radisson Blu Centrum. Do 15-go marca obowiązuje zniżkowa cena uczestnictwa – 850 zł. Warto rejestrować się wcześniej, liczba miejsc jest ograniczona!

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną konferencji: http://www.portfolioexperience.pl/

Logo w stopce
KONTAKT

Portal zarzadzanieprojektami.org, Gdański Park Naukowo-Technologiczny
ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk
E-mail: biuro@e-zp.org
tel.: (+48) 501 794 318
Copyright © 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie Interaktywna PIQUA